Sain juuri selville, että tämä "Sunsberg rules" käyttäjänimen takana oleva henkilö olisi yksi niistä ketkä ovat kaadelleet puita sunsbergissä. Mieli tekisi julkaista nimi, mutta en tiedä kehtaako...?
"Sunsberg rules" on se puunkaatelija
PienetOnPiirit
13207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Laita vaan ja mielellään vielä kuva naamasta.
halpa hinta merinäköalasta. ja haisevasta lahden sopukan näkemisestä.
toi paikkahan on ihan susi. länsiväylän meteli kuuluu korviahuumaavasti kaikkialle lähden rannikoille ja lokit paskoovat rääkyessään vielä päälle. ja upottava suopohja-alue mistä on maksettu 300000 euroa ylihintaa juostenkustuine rakennuksineen. Ei sundsbergille.
Sanoo ihminen, joka kirjoittaa Länsiväylä ja Sundsberg pienellä alkukirjaimella. Ei taida sinullakaan olla kaikki muumit laaksossa?
jos et huomannut niin ei tuossa isoja kirjaimia muutenkaan näkynyt. ottaako pendelöijää aamu- ja iltaruuhkien jälkeen kupoliin haiseva kirkkonummelainen unelma?
...niin, sinunlainenhan ei ole tarpeeksi fiksu ymmärtääkseen tuota tekstiä!
Mikä on citi? Ei pidä sekaantua ulkomaankieliin, jos on niin tyhmä..
Mikä ulkomaankieli? Et taida ymmärtää itsekään.
Anna tulla vaan nimet ja kuvat esiin. Minun luvalla. Et uskalla.
Olof Palme
John Lennon
Katariina Suuri
En viitti julkasta, kun kummiskin sitten alat marisemaan oikeusjutuilla! Julkaise ite, ei oo pokkaa!!!
onko täällä ne samat sekopäät juttelemassa kuin tuolla ajojahti-palstalla , ne sudet ja muut tri-anukset?
Minun, ihan omalla luvalla saat julkaista.
Heppa-tiitti taas palstalla.