Mitä riisuttavaksi ?

Ennakkoluuloton

Teille kaikki anteliaat pukit !
Mikä pistää tontun tanaan? Mitä päälle hampailla riisuttavaksi? Mikä pistää pukin helteeseen?


Vinkkejä toteutettavaksi punakuonot !

6

4266

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Myyntipäällikkö

      Pikkumusta tehoaa aina! Tietenkin pitää olla kroppaakin siihen. Kaikki eivät näytä hyvältä pikkumustassa ja jotkut eivät näytä hyvältä ylipäätään. Onneks sekin on aika pitkälle makuasia.

      • ???

        Mitäs pukilta täytyy hampailla riisua ?


    • Nimetön

      Kyllä se vanhat kunnon stay-upit, sukkanauhat ja niiden päälle (helpompi riisua) stringit. Tai sitten, jos rohkeutta riittää, niin ilman mitään alla ja tyköistuva mekko, joka jättää hieman arvailujen varaan... *NAM* ;o)

      Liiviosasto joko ihan ilman tai sitten sellaiset, jotka korostavat jonkin verran decoltéeta ja muista, että nännit pitää saada tarvittaessa näkymään yläosasta läpi. Se on viimeistään se, joka meidät pikku pukit herättää.

      T:Ekahoituri

    • kyrpä

      mee juhliin alastomana, niin ei tarvii miettii.

    • Ihmetys

      ....kummassa paikassa kysyjä on töissä? Ilmeisesti ko. paikassa kaikki ovat sinkkuja seksiaddikteja tai onkohan sitten muuten vaan talon tapana pistää "vituiksi" kyseisessä juhlassa.
      Kysymyksen asettelu on ilmeisesti tehty joko provona tai sitten kysyjä odottaa tulevilta pikkujoulujuhliltaan muuta kuin jouluateriaa.

      • .....................

        Miten joku edes viitsii suuttua tällaisista? ;)
        Itseäni lähinnä huvittaa tällaisten (säälittävien) ihmisten tyyli.. onneksi mieheni on töissä miesvaltaisella alalla, jossa ei kai edes paljoa pikkujouluilla, ja itsekin pukeudun ja riisuudun vain omalle kullalleni.
        Hankkikaa elämä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe