Janukovitsi on paskarikollinen,

kuten kommunistit aina;

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1421044727324.html

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288657695734.html

Venäjä yritti valloittaa Ukrainaa janukovitsin avulla, mutta kansa kantoi paskantunkiolle.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

peruskommari, ei mitään ihmeellistä, tuollaisiahan ne ovat olleet aina.

Muutama hihhuli vielä pystyssä, castropaskat ja kim jong saaatana.

Äänestä

ole niin ahne kuin entinen kommunisti.

Ryösti valtionkassan ja häipyi aivan kuin Saddam Hussein aikoinaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyikakkaahyi. kirjoitti:

kuten kommunistit aina;

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1421044727324.html

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288657695734.html

Venäjä yritti valloittaa Ukrainaa janukovitsin avulla, mutta kansa kantoi paskantunkiolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu