Jo tulee pitkä kevät odotellessa tämän kauden alkua :(
Maaliskuussa alkaa...
10
269
Vastaukset
- gfb
niimpä, olis jo jännää nähdä mitä on tulossa tällä kaudella :)
- 1942
Onko pakollinen seksuaalivammainen mukana..?
- Hillu
Etkös sinä ilmoittautunut...?
- kommentoija
Sivuhuomio: vilahti muuten tuossa 2013 valmistuneessa yle2-kanavan Kandit-sarjassa tuo Toholammin Kimmo-kandidaatti potilaana Kokkolan terveyskeskuksessa. Varsinainen "linssilude" :). Onkohan saanut kirjeitä tarpeeksi, että pääsee neljän seurattavan maajussin joukkoon? No, parin viikon päästä selviää.
- Tyrkkybimbot-teeveessä
Tyrkky mikä tyrkky.
- Aikuinenjonainen
Ihana poika:) Minulle vähän liian nuori, mutta tuommosen kun ois saanut..
- tätituumii
Jaa, no. Makunsa kullakin. Voi olla hyvinkin herttainen kaveri, mutta vaikuttaa turhan acdc:ltä minun makuuni ja ärräpäät varmaan lentää ja renkaat saa kyytiä, kun häneltä esim. hermo menee traktorin temppuillessa.... Mutta jokaiselle makunsa mukaan :).
- neiti20v
kimmo on paras, siis aivan ihana, miks en hakenu mukaan... :(
- haluankimmonkiiiitoooos
Mulla toi sama fiilis :D ois niin mun makuun tollane mies
- sdfghuiop
No sinne vaan kärkkymään nurkille. Tuskin kestää Kimmon ja Merin salamasuhde. Kammottavan nopeaa etenemistä, ei siinä ehdi toista kunnolla oppia tuntemaan. Tiedä mitä luurankoja kaapeista vielä pilkistää...eikähän tuo Meri yhtään Kimmon tyyliseltä vaikuta. Kaupunkilaispissis ja maalaistollo, ei ei ei. Joku luonnollinen heppatyttö sopisi paremmin Kimmolle kuin tuo wt-pimu, lapsetkin jo valmiina ja huh.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437417
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543693Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu473556- 623308
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/523030- 513004
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342819Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302484IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1931881- 471551