Kyllä on surkee tää 24:n posti..ei aukee eikä toimi.. Eikä oo eka.. Taidan vaihta toimittajaa, tää on persiistä..
Mikä mättää 24:n postisssa
7
133
Vastaukset
- Kyllästynyt suomi24
Olen täysin samaa mieltä.
eipä aukea minullakaan... ladata yrittää koko ajan ja sitten heittää etusivulle... pelkkä valkoinen sivu se postijuttu... ja tätä jatkunut jo useampia tunteja eikä uudelleen lataus tai välimuistin tyhjäys auta. Päivällä posti toimi ok. Ja näitä toimimattomuuksia on kyllä luvattoman usein. :(
- vaihtoehtocom
Vaihtakaa ihmeessä, onhan näitä posteja: hotmail, gmail jne.... Itsellä ainakin 6 vuotta, eli koko ajan, toimineet häiriöittä!!
- lähtöpassi . net . ti
Täytyy sanoa että hotmail on ottanut omia oikeuksiaan, tietynlaista kiristystäkin ilmassa. Nappaa pois salasanasi ja pakottaa kirjautumaan uudelleen, ensisijaisesti niin että sinun täytyisi antaa heille puhelinnumerosi. Ja kun et anna sitä (ja jos olet hukannut tai poistanut aiemman "tunnistautumis" sähköpostiosoitteen), joudut tarkkailuun ensin kuukaudeksi, sitten toiseksi kuukaudeksi tilapäisellä salasanalla.
Itselle jäi huono maku hotmailista. Pitäisi olla liittynyt messeihin ja masseihin ja sosseihin ja susseihin ja sossuihin ja mitä vielä.
Kun lopulta onnistuin pääsemään itselleni sillä hetkellä tärkeään hotmailiin, pistin sähköposteille "lomasiirron" gmailiin ja sen jälkeen en ole avannut hotmailia.
Postit sieltä ovat tulleet kyllä ja olen päässyt päivittämään hotmail postit gmailille. ilmoittamaan ja vaihtamaan uuden meilin.
Joka tapauksessa suomi24 sähköpostia ei kannata pitää itsensä tärkeimpänä meilinä, ei missään nimessä vaan galleria postina lähinnä. Henk koht käyttöön kannattaa ottaa joku normaali sähköposti.
- kustin polkema
Postimerkin hinta on noussut, ei toimi enää vanhalla merkillä, posti.
- mehiläinen
Surkein s-posti mitä vaan voi olla. Roskapostia tulee tuutin täydeltä, ei suodata yhtään niitä. En jaksa enää niitä poistaa. Onneksi on olemassa toinenkin s-posti, tähän ei voi enää luottaa. Ulkoasua muutetaan yhtä mittaa, mutta roskapostisuodatusta ei saada. YÖK!!!
- VAIHTAKAAAAAAAA!!!!!
Suomi24 roskapostisuodatus toimii, kai ainakin osittain. MUTTA! SE on maksullinen!
Elikkä älkää olko sokeita. Suomi24 posteihin on avoimet ovet tulvia kaikkea pascaa ja se on laskelmoitu homma! Saada sinut, asiakas, ostamaan roskapostisuodin ja lisää tallennustilaa. Suomi24 ON MYYNYT teidät, firmoille, ymmärrättekö? Te olette potentiaalisia asiakkaita potenssipillereille, pelicasinoille, pikkuhoususuojille, terveysjuomille, vitamiinipillereille, pikkuhousuille....ÄÄÄÄHS!
Itse lopetin yhtä vanhaa suomi24 postia. En ollut käynyt siellä puoleen vuoteen. Uusia viestejä oli 624 (roskaa ja pascaa kaikki) ja roskaposteja 83. Jo noidenkin vuoksi olisin lopettanut palvelun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?631281Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11900Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75825Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.87712- 53644
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt43613Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs46574Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia
https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot121536Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36534Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43523