Kertokaa homot jos olette käyneet sivarin, tai jos ette ole niin miksi ette`?
Monikaan homoseksualisti ei ole käynyt armeijaa! Vai tuleeko nykyäänkin C-paperit jos kutsunnoissa jo kertoo olevansa homo?
Käyttekö homot sivarin vai lusmuatteko siitäkin, senkin ruojat?
4
180
Vastaukset
- Terveet päihittää tyhmät
Eihän homoseksuaalisuus ole vapauttamisen automaattinen peruste.
Typerykset olisi sen sijaan karsittava. Se olisi paras puolustus.
Jokaisen pitää olla mahdollista halutessaan ja pysyessään suorittaa varusmiespalvelus kuulematta 'sairaanruojan' tyylilajin kommentteja. Ja ihan sama jos haluaa sivariin. - TosiMies v.2.0
15 vuotta sitten intissä aina iltavapailla lätkyteltiin jätkien kanssa kyrpiä yhteen ja ulvottiin. Se oli mukavaa aikaa se.
- Ruskea sotilas
Mä oon tulossa inttiin ja voin jo valmiiksi sanoa että odotan innolla yhteisiä saunomisia ja nukkumista teltassa. Nuoria miehiä kuin lihaa kaupan tiskillä... penikseni jäykistyy jo pelkästä riemusta
- Gaylord_69
Itse homona kävin luonnollisesti armeijan. Saihan siellä hävän hiplailla ja katsella, aika härskiä menoa oli. Sivari on heteroiden ja hihhuliuskovaisten paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p576483Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3455538Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1685176Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1414962Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204210Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite412876Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202706Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32488Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282437- 792126