http://www.iltasanomat.fi/terveys/art-1421302852467.html?pos=ok-nln
Näin parannanne huimasti suomalaisten geeniperimää. Unohtakaa jo ne kaljamahaiset juntit!
Näin parannanne huimasti suomalaisten geeniperimää. Unohtakaa jo ne kaljamahaiset juntit!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Olen samaa mieltä. Ja kunnollisten kansasuomalaisten miesten kannattaisi myös pariutua maahanmuuttajien kanssa. Suomen kansan geeniperimä on surkea. Jotain tarttis tehrä. Nånting borde göras, sanois entinen Turun satamajätkä Mauno Koivistokin.
http://3.bp.blogspot.com/-2jJa4F43xrk/TutvzM6B-6I/AAAAAAAACO4/zhUD8sV7xNY/s1600/10-genevieve-nnaji.jpg
Kannatetaan...
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/c1/d3/90/c1d390278511105bc3b1bb6de9925d82.jpg
Totta. Kreikkalaisnaisesta ja suomalaisesta kuutiotarjasta ei voi hevillä puhua edes samana päivänä.
Ei, sanovat persut!
http://im.mtv.fi/image/352424/landscape16_9/555/313/e71d4621bae70bfc40ae6f351943794b/Ia/966156.jpg
Tollanen vatsa on niin ihQ selän päällä. Daami kontalleen ja tollenen vatsa nostetaan selän päälle ja eikun lykkimään. Moni tyttö jo huokailee pelkästä ajatuksesta itsensä extaasiin. :D
Timppa Sonnin maha. Varmaa kotimaista taikinaa naisen selän päälle ja eihän heille muu asento ole mahdollinen kuin kontaten takaapäin. Pitää yrittää vaan varoa, ettei lipsahda mamuluukkuun eli tuhkauurnan puolelle.
Suomalaisilla miehillä ei ole mitään mahdollisuutta pariutua ulkomaalaisten naisten kanssa Suomessa, mutta naisilla taas on vaikka kuinka paljon valinnanvaraa ulkomaalaisesta miestarjonnasta. Tää on ihan perseestä. Jokaisen itseään arvostavan suomalaisen miehen, joka ei pelkää työntekoa, kannattaa muuttaa helvettiin täältä. Naistarjonnan taso voi vain nousta ylöspäin.
Miksei maahanmuuttopolitiikassa suosittaisi Aasian, Afrikan ja latinalaisen Amerikan maiden naisia enemmän. Tämä parantaisi suomalaisten geeniperimää ja tekisi myös suomalaisista miehistä huomattavasti onnellisempia?
Olen samaa mieltä.
Tosi asiassa olen ollut samaa ajatusta jo 80 luvulta alkaen, että juurikin noista kohteista pitäisi saada nais maahanmuuttajia, mieluummin sinkkuja, työperäisenä siirtyjinä ja he todellakin tulisivat töihin eikä lorvimaan.
(Somali akoista ja venäjän nussukoista ei ole ollut minkään sortin hyötyä kansakunnallemme. Vain jollekin peräkamarin pojalle pahoinpitely maalina).
Näin saataisiin hajaannutettua geenejä, uutta kulttuuria, hienoja perheitä ja totta, asialla olisi suuri vaikutus henkisestikin. Riittäisi jo se Kataisen laskelmoima 1,8 miljoonaa työperäistä maahanmuuttaja naista.
Ja ettei synny väärinkäsityksiä, olen ollut saman suomalaisen naisen kanssa yhdessä noin neljäkymmentä vuotta ja vaihtaa ei tarvitse. Akassani on kaikki plus ominaisuudet imusta lähtien. Ykkös kakkos ja kolmos pesät käytössä. Toki nuolenkin häntä kuin vimmainen apina, ettei mene liian yksipuoliseksi.
No koska hevosnaamaminiisteri(rkp) keiminalisoi aasialaisten naisten maahanmuuton ja lisäsi afrikan sarvesta ilmasiltaa.
Suomalaiset miehet solmivat ulkomaalaisten naisten kanssa enemmän avioliittoja kuin suomalaiset naiset ulkolaisten miesten kanssa. Tämä tilastotieto yllättää monet.
Kai nyt varakkailla miehillä on varaa hakea vaimonsta ulkomailta. Kuka tahansa tekisi niin, jos vain voisi.
Kyllä työmarkkinatukilainenkin saa akan aasiasta, jos tosissaan tahtoo. Pitää vaan jättää se kaljoittelu ja tupakointi pois mieluummin tykkänään. Aasian nainen loihtii hienoja perusaterioita halvoistakin aineksista. Köyhistäkin perustarvikkeista. Siinä missä suomi perämies keittää riisit pohjaan pelkässä vedessä, loihtii Aasiatar niistä riiseistä todella herkullisen aterian pelkästään mausteita käyttämällä. Esimerkiksi. Eikä maksa paljon. Ja jälkiruuaksi sellaista seksiä jollaista suominainen ei pysty edes kuvittelemaan antavansa.
Kartta kertoo hyvin missä vammaiset asuvat. Kainuun suurtyöttömyyskin selvisi, vajakki ei osaa tehdä mitään.
Onpas paljon huonitsetuntoisia suomalasia täällä. Ei sen vertaa ole heillä maailmankokemusta, että näkevät meidän olevan kaikki ihmisiä. Perinnöllisiä tauteja on kaikkialla, missä on ihmisiä. Tyyppi vain vaihtelee.
Itse olen Perussuomalainen ja matkustellut paljon. Suomi ja sen alkuperäiset ihmiset ovat ihan priimaa kansainvälisellä tasolla, kaikkine vikoineenkin. Mutta huonoitsetuntoinen (yksinkertaiset) osa väestöämme ei sitä näe. Kun ei ole elämän- ja matkailun kokemusta, vaan sen tyhjiön täyttää idealismi. Synkkyys ja usko siitä, että olemme huonompia kuin kaikkia muut. Se saa palvomaan ulkomaalaisia ihan typeryyteen asti.
Kuule. Sinä nyt et taida olla perillä siitä asiasta että afrikkalaisilla on maailman ylivoimaisesti diversiteetiltään laajin geenivaranto. Heillä ei ole tässä suhteessa mitään hätää. Sen sijaan Afrikan ulkopuolisilla tilanne on toinen. Tässä on juuri se syy miksi jo vuosisatoja ovat tutkijat ihmetelleet Afrikan kansojen voimakkuutta ja immuniteettejä. Esim ebola-tapaus huolimatta varsin vähäisestä lääkinnällisestä avusta näyttää taittuvan Afrikassa. Eurooppa vastaavissa heikoissa lääkinnällisissä oloissa olisi varmaan menettänyt 20-30% väestöstään.
Jokaisen suomalaisen isän ja äidin olisi syytä toivoa suomalaisten tulevaisuuden kannalta että heidän tyttärensä ja poikansa avioituisi afrikkalaisen kanssa.
Ei ainakaan mun lapset ovat luvanneet ettei ikinä musu
kelpaa.
Juu ja sama miehille hakekaa laadukkaita thai naisia
ja miksei natalioitakin saadaan suomilehmää parempaa
lopputulosta.
Suomalaiset päärynäper'seet siitä vaan jakamaan visvaista vi'ttuanne haiseville somalineegereille,.mahtaa syntyä kauniita käkkäräpäitä,kun suomalainen valas ja afrikkalainen suippokuono yhtyvät. sus saa'tanan vi'ttu siunatkoot.