Olen ollut vuosia pois tältä palstalta, mutta meno ei ole muuttunut. Ruskea tuntuu olevan aina vain päivän väri - ja liukuvoiteet.
Mutta... oli minulla oikeaa asiaakin. Tuliko Rommelista lääkäri ?
Mutta... oli minulla oikeaa asiaakin. Tuliko Rommelista lääkäri ?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siis kukaan ei tiedä!
Pyörittää Rantsalmella nuorten poikien puppelikerhoa kilpaa sikäläisten kepulaisten kanssa ja samalla levittää ruskeaa aatetta kohti Anuksen Karjalaa.
Eivätköhän ne opinnot ole jo vanhentuneet....
"Tuliko Rommelista lääkäri ?"
Rommelista tuli Valelääkäri.
Kirjoittajan kannattaa tosin varoa. Turun Ruskeassa Talossa "tuleminen" voidaan ymmärtää hieman toisin
olitko lusimassa vai hoidossa suljetulla
Vai Turun Ruskeassa Talossa vankina (PLÖRBS!)?
avaaja on ollut ullakon vankina ja joutunut mitä kauhistuttavimpien perverssioiden kohteeksi. kaiken huipuksi on joutunut paskomaan ämpäriin ja joutunut sietämään jatkuvaa kalevalaisten loitsujen kuuntelemista homoyhdyntöjen aikana
En! Minulla vain on ollut muuta elämää välillä
Kellarivankien raaka häpäiseminen kurahousuihin pukeutuneena hillittömien hihittelyjen kera käy kyllä ihan elämästä ja työstä, sano. Elämäntyöstäkin, sano.
Tässä kuvakollaasia Rommelin vastaanotolta
http://queermenow.net/blog/johnny-ryder-dylan-knight-hans-berlin/
Missä vaikuttaa nykyään?
Edelleen Turun Ruskeassa Talossa, jossa Valelääkäri suorittaa aina rektaalitarkastuksen Plösönaaman saalistamille vangeille ennen kuin Ruputalkkari "korkkaa" heidät.