virus tabletissa

osaako joku selittää kuinka on mahdollista että tulee virus koneeseen jossa on virusturva,tässä koneessa jo toisen kerran menee hermo pikaista vastausta odotellen.
2167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletko aina ollut siinä uskossa, että uudet virukset julkaistaan aina vasta sitten kun niille on ensin vastatoimi valmiina kaikissa virustutkissa?? Vaihda antivirusohjelmasi johonkin toiseen jos kerran nykyinen ei toimi.

Äänestä

Eikö ihmiset ajattele mitään? Jos edes vähän miettis asioita niin ei tarttis esittää turhia kysymyksiä. Säälittävää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Evita1 kirjoitti:

osaako joku selittää kuinka on mahdollista että tulee virus koneeseen jossa on virusturva,tässä koneessa jo toisen kerran menee hermo pikaista vastausta odotellen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu