Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Isokaluiset "pimpoja"

Kuten olette täällä huomanneet,isolaluisten ajatus pyörii usein pikkupojan tasolla.Sille löytyy lääketieteellinen selitys.Suureen kaluun vaaditaan erektioon saavuttamiseksi paljon verta,tämä johtaa siihen että aivot eivät saa tarpeeksi veren mukana tukevaa happea.Kansan kielellä iso pyörä pyörii kuivana.Tästä johtuen isokaluiset onvat yleensä typeriä.Päin vastoin,iso päiset ja pieni kikkeliset ovat älykkäitä,kuten esim. Erkki Liikanen.
63031
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei pitäisi yleistää. Pidän itseäni normaaliälyisenä, vaikka minulla on iso kalu. Ei se minunkaan penikseni aina ole erektiossa, joten verta riittää myös aivoihin. Onhan se kyllä lepotilassakin erektiossa olevaa keskivertokalua pitempi, ei niinkään paksumpi. Ylempi korkeakoulututkinto ei nykyisin liene mikään älyn mitta, mutta tiedän itseni lisäksi pari muuta hyvinvarustettua maisteria. Jokapäiväistä elämää lievästi haittaavia seikkoja peniksen suuresta koosta on. Mm. istun silloin tällöin sen päälle. Koen kiusalliseksi käydä uimahallissa, koska kovin monet miehet katsovat haaroihini.

Äänestä
  • FIKSUT AIKUISET miehet EIVÄT vertaile keskenään kalujensa kokoa, kuten sinä ja maisteriystäsi teette. Tosta sun viestistä sai kyllä hyvät naurut!

    Äänestä

  • nainen kirjoitti:

    FIKSUT AIKUISET miehet EIVÄT vertaile keskenään kalujensa kokoa, kuten sinä ja maisteriystäsi teette. Tosta sun viestistä sai kyllä hyvät naurut!

    Kirjoitusvirhe, mutta sehän ei olekaan keskustelussa se pointti. Eihän.

    Äänestä

  • vessanpytyssäsi lämmin vesi? Olisihan se kurja istua pytylle, kun pikku veitikan pää loiskuu kylmässä vedessä.
    Ps. Olet mielestäni normaalia älykkäämpi. Olet vaan niin tavattoman vaatimaton.
    Hyvää jatkoa sinulle. Älä kompastu.

    Äänestä

Ja toinen harhaluulo on, että koulutettu = älykäs :)

Äänestä

ei tarvita naidessa, vaan sydäntä, aisteja sekä herkkyyttä. Kun veri taas pakenee munasta, niin sittenhän ollaan taas ihan normaaliälyisiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lääkis kirjoitti:

Kuten olette täällä huomanneet,isolaluisten ajatus pyörii usein pikkupojan tasolla.Sille löytyy lääketieteellinen selitys.Suureen kaluun vaaditaan erektioon saavuttamiseksi paljon verta,tämä johtaa siihen että aivot eivät saa tarpeeksi veren mukana tukevaa happea.Kansan kielellä iso pyörä pyörii kuivana.Tästä johtuen isokaluiset onvat yleensä typeriä.Päin vastoin,iso päiset ja pieni kikkeliset ovat älykkäitä,kuten esim. Erkki Liikanen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu