Kuten olette täällä huomanneet,isolaluisten ajatus pyörii usein pikkupojan tasolla.Sille löytyy lääketieteellinen selitys.Suureen kaluun vaaditaan erektioon saavuttamiseksi paljon verta,tämä johtaa siihen että aivot eivät saa tarpeeksi veren mukana tukevaa happea.Kansan kielellä iso pyörä pyörii kuivana.Tästä johtuen isokaluiset onvat yleensä typeriä.Päin vastoin,iso päiset ja pieni kikkeliset ovat älykkäitä,kuten esim. Erkki Liikanen.
Isokaluiset "pimpoja"
lääkis
63031
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei pitäisi yleistää. Pidän itseäni normaaliälyisenä, vaikka minulla on iso kalu. Ei se minunkaan penikseni aina ole erektiossa, joten verta riittää myös aivoihin. Onhan se kyllä lepotilassakin erektiossa olevaa keskivertokalua pitempi, ei niinkään paksumpi. Ylempi korkeakoulututkinto ei nykyisin liene mikään älyn mitta, mutta tiedän itseni lisäksi pari muuta hyvinvarustettua maisteria. Jokapäiväistä elämää lievästi haittaavia seikkoja peniksen suuresta koosta on. Mm. istun silloin tällöin sen päälle. Koen kiusalliseksi käydä uimahallissa, koska kovin monet miehet katsovat haaroihini.
FIKSUT AIKUISET miehet EIVÄT vertaile keskenään kalujensa kokoa, kuten sinä ja maisteriystäsi teette. Tosta sun viestistä sai kyllä hyvät naurut!
Kirjoitusvirhe, mutta sehän ei olekaan keskustelussa se pointti. Eihän.
vessanpytyssäsi lämmin vesi? Olisihan se kurja istua pytylle, kun pikku veitikan pää loiskuu kylmässä vedessä.
Ps. Olet mielestäni normaalia älykkäämpi. Olet vaan niin tavattoman vaatimaton.
Hyvää jatkoa sinulle. Älä kompastu.
Ja toinen harhaluulo on, että koulutettu = älykäs :)
ei tarvita naidessa, vaan sydäntä, aisteja sekä herkkyyttä. Kun veri taas pakenee munasta, niin sittenhän ollaan taas ihan normaaliälyisiä.