Kepuun ei voi luottaa

http://www.hs.fi/kotimaa/a1421636720951


Voi voi, kun ne Lehtomäen puheet ympäristönäkohdista kaivosta pystyyn laitettaessa olikin sitten keputotta. Eli valetta.
176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kepulaiset saa oman purkuputken. Kauan ne onkin kadehtineet Helsingin vastaavaa putkea. Vaikka pienihän tuo on, mutta kyllä se kepulaisille välttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miss kakkalaki kirjoitti:

http://www.hs.fi/kotimaa/a1421636720951


Voi voi, kun ne Lehtomäen puheet ympäristönäkohdista kaivosta pystyyn laitettaessa olikin sitten keputotta. Eli valetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu