Vanhoja totuuksia ilmestynyt näkyviin ja sekös sai äijän riehaantumaan vimpan päälle. Normi ihminen osaisi hävetä mutta jampan pönttöys on luokkaa heikosti menestynyt, älyttömyysosamäärä neljäsosa (1/4) normaalista. Eip niil aivoilla saa aikaan kuin k u s e t kintuilleen :DDD
Kyl näkee Jampan tappion 100%.
*yhteisnaurua hep!!!
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
https://www.youtube.com/watch?v=NE5heMNy5-w
näinpä
Totta turiset--!
Kyllähän tuon lahtelaisen the_hiivanokan mielentila on nähty kymmeniä kertoja.
Eihän millään palstalla tarvitse enempää, kuin esim joku luonnossa samoillut tulee kertomaan, että oli metsässä samotessaan nähnyt oikean Kotkan. Niin eikös tuo the_taikinaturpa ryntää inttämään, että sinä vajakki näet kotkoja joka paikassa onko kotko siulle pakkomielle.
sulla ei oo muuta kuin kotko mielessä koko ajan.
Taas viljelet Kotko sanaa. HAA!!! Syyllinen!
Kotko on niin suosittu kasvi, pesee perunankin mennen tullen, että kyllä kotkon viljely tuottaa satoa. Palsta pysyy hengissä nääs. Sana kotko saa kotkon palstalle, saa hyeenat saa torsut ja vajukit ja käy täällä moni tervekin - naureskelemassa.