Perusturva

Mitä mieltä olette Järvipohjanmaan perusturvasta jota Alajärvi hallinnoi Lääkäri tilanne on omituinen vaikka aikoja ei saa lääkäreille vastaanotolla ei näy potilaita,
Entä lastensuojelu ym. toimet. esim vanhusten hoito???? onko lautakuntakaan ajantasalla?
3136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mees kuule Soinin sivuille urpo!

Äänestä
  • Se koira älähtää johon kalikka kalahtaa!!!!

    Äänestä

Eikös siellä ole jotain isoakin hämminkiä. Peristurvajohtajakin sairaslomilla vai joko eläkkeellä, ottikohan liian ison vallan kun noin kävi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epä uskovainen kirjoitti:

Mitä mieltä olette Järvipohjanmaan perusturvasta jota Alajärvi hallinnoi Lääkäri tilanne on omituinen vaikka aikoja ei saa lääkäreille vastaanotolla ei näy potilaita,
Entä lastensuojelu ym. toimet. esim vanhusten hoito???? onko lautakuntakaan ajantasalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu