pipi

Tuntuu olevan tämä paikka muuttunut sekopäiden taruilupalstaksi. Sairasta touhua. Joskus pitäisi hakeutua hoitoon...
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

HULLUJENHUONEEKS NÄKÖJÄÄN MUUTTUNUT

Äänestä

Tämän siitä saa kun rahoja supistetaan mielenterveyshoidosta.

Minun älyni ei riitä ymmärtämään, mitä hienoa on kirjoitella tänne noita samoja juttuja säännöllisin väliajoin, mutta en taida olla kovin älykäs. Toisaalta en katso kyllä menettäväni mitään, jos en ymmärrä mitä kiksejä kukakin tuosta saa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


päät kirjoitti:

Tuntuu olevan tämä paikka muuttunut sekopäiden taruilupalstaksi. Sairasta touhua. Joskus pitäisi hakeutua hoitoon...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu