Rauha kauneudelle

Jahas se on neljä, ruoka-aika. Taitaa kaikki palstan katkerat laardit olla tankkaamassa iltaa varten niin jaksaa sitten kunnolla tylyttää jos joku erehtyy luulemaan itseään kauniiksi ja hoikaksi.
13117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

aamen tuolle

Äänestä

syön juuri laardia suoraan astiasta lusikalla..Nam...

Äänestä

Täytyy tankata että ihana laardi jaksaa olla reisien varassa tyrkyllä sitten nukkuma-aikaan.

Äänestä

Ihan rauhassa saat olla hoikka ja kaunis marttyyri, jolla on yksinoikeus tylyttää ihmisiä.

Äänestä

Just ihanasti tankkasin itteni laardilla.
Kyllä nyt jaksaa ainakin tunnin ennen seuraavaa laardisatsia.

Äänestä

teitä ja varjelkoon teitä. Herra kirkastakoon kasvonsa teille ja olkoon armollinen teille. Herra kääntäköön kasvonsa teidän puoleenne ja antakoon teille rauhan.

Äänestä

Herra otti.

Kiitetty olkoon laardi! Amen.

Äänestä

palstan laardeja. Joskus he sentään malttavat mennä evästämään, kun sinä jatkat suunsoittoasi täällä.

Äänestä
  • Aloittaja saanut pakit laardikasalta.Päivänselvä juttu. ;DDD

    Äänestä

Hanki elämä! Koko päivänkö meinasit jankuttaa tuota samaa katkeraa levyä? Tämä palsta ei muutenkaan ole ulkonäön ruotimista varten...sille lienee omat paikkansa! Sinähän et ensinnäkään tiedä sitä minkä näköisiä ihmisiä täällä kirjoittelee ja toisekseen jos ulkonäköä aletaan ruotimaan niin voinemme ruotia sinunkin pärstäsi ja pyrstösi samalla? Arvasinhan ettei rohkeus riitä muuhun kuin turvan soittamiseen :)
Tuskin siellä "täysi kymppi" kuitenkaan kirjoittelee :)

Äänestä

Täytyykin siirtyä toisille sivuille joissa näytetään kuinka laardia pistetään laardiin, ylös ja alas. Ja nälkäistä porukkaa löytyy.

Äänestä

Syvä osanottoni kauneuden pois nukkumisen johdosta.
Söi juuri tässä ison annoksen kanaa kermassa ja perunoita sekä baby porkkanoita.
Miksi aloittaja on noin suuttunut ? Onko joku loukannut sinua täällä ?
Älä ota näitä niin tosissaan.
Olet kuitenki oikeassa, että täällä on monenlaista haukkumista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hoikan asialla kirjoitti:

Jahas se on neljä, ruoka-aika. Taitaa kaikki palstan katkerat laardit olla tankkaamassa iltaa varten niin jaksaa sitten kunnolla tylyttää jos joku erehtyy luulemaan itseään kauniiksi ja hoikaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu