Suomen joukkoja Ala-Kurtissa

Keväällä menevät ongelle.
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei ole eikä tule olemaankaan. On tämä sellainen vajakkien ja paskahousujen maa.

Äänestä
  • Meillä herätään vasta kun on puolet kansasta tapettu, ja sittenkin vain harvat ja valitut saavat aseet.

    Äänestä

  • Suomettunut Suomi kirjoitti:

    Meillä herätään vasta kun on puolet kansasta tapettu, ja sittenkin vain harvat ja valitut saavat aseet.

    Ryssä on tulossa.

    Äänestä

Venäläiset ovat väärän maan alueella Sallassa, aivan kuten Krimillä, Abhasiassa, Kuriileilla...

Äänestä

MIKÄ ala-kurttu? Eikö se ole naisen värkki..?

Äänestä
  • Jenkki joukkoja Sodankylässä polttamassa mökkejä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EU Pysähtyy kirjoitti:

Keväällä menevät ongelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu