Moro!
mä oon halloween kauhuleffojen fani ja omistan halloweenit 1-5 dvd:t. Oisko jollain tietoa että mistä vois hankkia dvd:t Halloween 6 The curse of Michael Myers, Halloween H20 ja Halloween Resurrection? Mielellään suomiteksteillä.
Kiitos!
mä oon halloween kauhuleffojen fani ja omistan halloweenit 1-5 dvd:t. Oisko jollain tietoa että mistä vois hankkia dvd:t Halloween 6 The curse of Michael Myers, Halloween H20 ja Halloween Resurrection? Mielellään suomiteksteillä.
Kiitos!
Vastaukset 9
Vanhimmat
oon itekki halloween ja muidenkin kauhuleffojen ystävä... mistä oot saanu kolmosen, kakkosen ?
multa puuttuu ne...enkä löydä niitä mistää?
Voi pikkuisia höpönassuja...2:sen ja 3:sen löytää kurkkaamalla sivulle www.cdon.fi, ja 6:sen esim. www.videodivari.fi. Voih!
Asun turussa ja tääl on eräs marketti josta sain 2:n ja 3:n =). Ootko nähny kolmosen? itse petyin siihen täysin koska se ei liity millään tavoin Michael Myersin seikkailuihin. omistatko ainoastaan ykkösen? =).
Kiitti että vastasit! =)
Tuo kakkonenhan on koko Halloween-sarjan paras osa.
mulla on ykkönen, nelonen ja vitonen, mutta haluisin todellaki kolmosen ja kakkosen..
halloweenit on hyvii
www.videodivari.fi
Kertokaahan, mites pitkiä dvd versiot ovat, lähinnä kiinnostaa tuo 1 ja 2. Iteltä löytyy, tosin vhs-versiona (voih! ja argh!) ykkösestä 12 minuuttia pitempi versio kuin esim unrated usa-versio ja kakkos versio on muistaakseni n.5 minuuttia pitempi kuin unrated usa-versio. Siis miten pitkiä noi dvd versut on?
www.cdon.com, tai dvdon.com, sieltä olen tilannut omia Halloween elokuviani, suomenkieliset tekstit löytyy, ja ovat edullisia.
kannattaa käydä filmifriikki.fi,sieltä löytyy kaikki halloween-elokuvat(ostin itekin osat 1-8 sieltä)