Kaikki mitä "rasistit" ovat jo 20-vuotta varoitelleet maahanmuuton seurauksista , toteutuu.
Kaikki käy toteen!
maamiina
2126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jep.
Tämä se on sanansaattajan osa.
Toiset haluavat ampua huonoja uutisia kantavan sanansaattajan.
Kaiken lisäksi yksikään hyysäri ei tule edes muistamaan, että rasistit varoittivat muslimien maahanmuutosta jo aikoja sitten, koska rasisti.
Jos muslimiterroristit joskus pistävät länsimaiset yhteiskunnat niin ahtaalle, että paatuneimmankin hyysärin on joko puolustettava itseään tai kuoltava, niin katsotaanko, että nämä hyysärit tulevat esittämään, että nyt ollaan aivan uuden ongelman edessä - aivan kuin he - ja vain he- olisivat keksineet itse, ettei ehkä oliskaan pitänyt ottaa niin paljon maahanmuuttajia muslimimaista.
Nyt on alettu tutkimaan näiden somaliyhdistysten rahavirtoja. Tästäkin on keskusteltu vuosia että mihin esim. RAY:n tuet käytetään. Rasismi kortti on viuhunyt tiuhaan. Nyt ei voidakaan enää salata kun itse paljastavat että aseisiin rahat menevät. Isis iloitsee.