Kaksi Homer Simpson -kuonoista silikoniturhista:

10278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Heikossa hapessa

Äänestä

On hienoa, että nämä kaksi turhaketta ovat löytäneet toisensa! :)
Tästä seuraa paljon riemua palstalle.
Tunkin ja Elenan bileet 24.1. aamulla: http://aijaa.com/ntYA5q

Äänestä
  • Jokin aika sitten Tunkki haukkui Elenan varkaaksi ja huuteli Elenan olevan mies. Tunkilla tuo takki kääntyy kuin tuuliviiri.

    Äänestä

  • Tunkki 25.1. (FB): ”Hui kamala, säikähdin että vieressäni on Juha Immonen.....! :) no ei nyt sentään, Elena Vikström sehän siinä..... kaunis NAINEN.
    http://aijaa.com/wHXzz8 ”

    Äänestä


  • Tunkki (Fb, 14.2. klo 6): ”Ihana ilta; Elena (Aleksi) heitti kaksi kertaa uluttuopin paalleni!!!!!! Pitseriassa, Se imbesilli! Onneksi mekkoni materiaalia ei voi tuhota!”

    Äänestä

  • Ikuiset-materiaalit kirjoitti:

    Tunkki (Fb, 14.2. klo 6): ”Ihana ilta; Elena (Aleksi) heitti kaksi kertaa uluttuopin paalleni!!!!!! Pitseriassa, Se imbesilli! Onneksi mekkoni materiaalia ei voi tuhota!”

    Elena Vikström Facessa 15.2. aamupäivällä: ”Tuksu on ihan hullu! Se väittää julkisesti mun varastaneen siskonsa tavaroita ja myyneen niitä. Nyt tuksun viimeisten tietojen mukaan mut "poistettiin ravintolasta" jossa hän hyökkäsi minun kimppuuni. Lähdimme kyllä ihan itse seurueemme kanssa jatkamaan iltaa syötyämme ruokamme. ;)”

    Äänestä

Tunkerolle kelpaa kolmaskin sukupuoli. Mitähän puuhasi neitipoika Kickelströmin kanssa?

Äänestä

Kahden Blondin Sodassa on nähty vasta alun alku.

Äänestä

Seiska 30.1.2015: ”Naiseksi korjattu povipommi-Elena: Seksielämäni sujuu täydellisesti!

Tuoreessa Seiskassa haastatellusta, Mummomafia-ohjelmasta tutusta Elena Vikströmistä on tullut viime päivien puhutuin henkilö.

Tuoreessa Seiskassa povipommi-Elena esiintyy glamour-kuvissa ja kertoo avoimesti sukupuolensa korjauksesta miehestä naiseksi. Oheisessa videohaastattelussa Elena kuvailee rintaimplanttiensa valintaa, sukupuolenkorjausleikkauksensa sujumista ja leikkauksen lopputulosta.

Avoimuudellaan samojen ongelmien kanssa painiville esimerkkiä näyttävä ja tabuja rikkova Elena on erityisen tyytyväinen siihen, miten hänen uusi kroppansa toimii.

- Kaikki näyttää todella luonnolliselta ja toimii hyvin. Seksielämä sujuu täydellisesti, kaunotar kihertää.

Artikkeli ja videohaastattelu: http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Naiseksi-korjattu-povipommi-Elena-Seksielamani-sujuu-taydellisesti/1064989

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuleksi & Ankki kirjoitti:

http://photo1.ask.fm/563/756/999/-39996985-1sfljdi-985bne3s96m5bo5/original/file.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu