ostasin

Harley Davidsoni ja sillä ajelisin iltaisin...
jos olis rahaa
6234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

haaveissa on hyvä elää. Jos mulla olis rahaa...
Hmmm... En oikein tietäis mitä sillä tekisin.:=)))) Siinäpäs olis miettimistä. Kun ei sitä koskaan ole liiemmin ollut. Jos sen sinne patjan alle laittais ja veis hautaan mukana, niin ei sukulaisetkaan pääsis tappelemaan siitä :=))))

Äänestä

Revit seteleitä samalla kun kaveri vetelee pesismailalla munuaisille. Melkein sama kuin oikee harrikka.

Äänestä

"ÄNKYTTÄMÄLLÄ"!!!

Äänestä

minäpä ajelen kesäisin uudenveroisella '63 Cadillac 2dht:lläni. Bensaa palaa kaupunkicruisailussa n. 25 litraa/100 km. Ja korkeaoktaanista. Bensaa saa rahalla huoltsikalta, tässä ei ongelmaa. Useampi tuhat km tulee ajeltua joka kesä. Ensi kesä jo 16. Caddyn ratin takana.
Hyvät fiilikset,joita ei nykyautoilla voi saada.

Äänestä

toi harrika ole mitään,voisi todeta paljon melua tyhjästä;=)

Äänestä

Honda monkey ja harjoittele ensin sillä, tälläkin hetkellä on(ainakin tampereella)helevetin hieno kruisailu keli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ignatius J. Reilly kirjoitti:

Harley Davidsoni ja sillä ajelisin iltaisin...
jos olis rahaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu