käykääpä lukemassa...

hyi hitto

Seksusaliterveys sivustolla mitä liian usein perseeseen paneminen saa aikaan??en helvetissä enää ikinä anna panna perseeseen

4

195

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Siis mitä ja missä.

    • onneksionehjä

      Joo olen nähnyt elävän esimerkin siitä, mitä tapahtuu kun on höylätty liikaa peppuun. Kerran tapasin sattumalta yhden tuttavan kanssa olevan naisen. Juttelimme kaikessa rauhassa, kunnes tämä toinen nainen päästi hirveän pierun äänen kanssa aivan pokkana siinä meidän keskellä. Tuttavani ei tästä hätkähtänyt, mutta katsoin naista, joka koitti olla aivan pokkana siinä tilanteessa. Tämä toinen nainen ei voinut pidättää pieruaan, koska perse oli jo niin löysä.
      Ei todellankaan ole kiva, jos ryppyreikä on niin löysä että pieruja ei voi pidättää. Seuraava vaihe on sitten jos tulee mahakipu, niin normaali ihminen voi pidättää ja juosta vessaan. Jos ryppyreikä ei pidä, niin kaikki menee housuun siltä istumalta.
      Ryppyreikä ei kestä loputonta venytystä ja antaa ne lihakset venyvät. Säälin sellaisi ihmisä, jotka eivät tätä tiedosta.

      • yäksss

        Juu ja katsokaa pornoa tekeviä naisia. Monesti on pieni auki oleva ympyrä. Ei sellasta kiinni olevaa ryppyreikää ku kuuluis.


      • tippaukko

        Voi lapsikulta, tuosta ei voi päätellä onko kulli persettä levittänyt, vai oliko vain ilmavaivoja. Mienaatko kaikkien piereskelevien ahmineen anukseen kullia.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      682
      2637
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      31
      1326
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      112
      1205
    4. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      12
      1175
    5. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      46
      1064
    6. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      93
      985
    7. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      105
      939
    8. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      102
      898
    9. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      779
    10. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      64
      761
    Aihe