Häxy, joka esiintyi joskus nimimerkeillä asdffds, Sivuperse, Kateellinen, Faktat kohilleen jne. On siinä hullu homo!
Olet yksi vitun mielisairas hono! Tämä palsta loppuu 2.15h päästä ja tämä tulos jäi voimaan: http://www.rfsu.se/fi/Suomi/Seksi-ja-suhteet/Ehkaisymenetelmat/Kondomi/Kymmenen-faktaa-peniksesta-ja-kondomin-kaytosta-/FAKTA-4-Paksuus/
Olet yksi vitun mielisairas hono! Tämä palsta loppuu 2.15h päästä ja tämä tulos jäi voimaan: http://www.rfsu.se/fi/Suomi/Seksi-ja-suhteet/Ehkaisymenetelmat/Kondomi/Kymmenen-faktaa-peniksesta-ja-kondomin-kaytosta-/FAKTA-4-Paksuus/
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vai jäi väärä tulos voimaan?
Ei se jää. RFSU myönsi jo virheensä ja korjaavat sen kyllä kunhan ehtivät. Iso laiva kääntyy hitaasti. 10 cm on velton ympärys, kuten tiedämme.
Kiitos, että luotat ahkeruuteeni, mutta etkö tosiaankaan löytänyt enempää käyttämiäni nikkejä?
Tuosta postistasi on jo vähän enemmän aikaa kuin tuo 2,15h, mutta vielä ehdit muutaman itkun porauttaa ;)
Rfsu ei korjaa mitään, kun ei ole korjattavaa.
Kysytty on.
Vetäkää mulkkunahat tiukalle kun mittaatte.
Oma kyrsäni on paksu, siis liian PAKSU 14cm, mutta kun tarkan mitan ottaa, niin 12cm paksu. Mitta pitää vetää tiukalle!
Terv. pillunrepijä
Revit varmaan marsun pilluja käppyrälläsi?
Koko ajan muuttaa mulkkusi mittojaan. Se siinä on hyvä puoli, että kaikki antamasi mitat ovat yhtä luotettavia.
Kuten saatoit RFSUn postista lukea, he korjaavat virheellisen tietonsa. Tosin luulivat sen jo olleen korjatun. Tämä oli nähtävissä niissä posteissa, joista näimme kuvakaappauksen. Sinun posteista emme tietenkään ole nähneet mitään.
Se olisikin yhtä mahdollista, kuin nähdä se 14 cm paksuinen pillunrepijäsi.
Olet kova valehtelemaan ja EPELI...
Luin Rfsu:n postista, että 10cm on pitkän tutkinnan tulos.
Missä on Asko? Kukaan ei enää väitä ohutta, 10 sentin paksuista kikulia keskipaksuiseksi.
Mitään tuollaista tutkimusta ei voi olla olemassa, koska keskipaksuus ei ole missään päin maailmaa 10 cm... Ja ympärysmitoista puhutaan aina paksuudesta keskusteltaessa.
Miten pahasta hoNOudesta on kyse?