jos maistuu, niin antaa juoda

Jos viina maistuu, miksi ei anneta juoda ja tehdä niinkuin itse haluaa. Mita PRKL:ttä se meille kuuluu jos toinen haluaa ottaa viinaa..
4331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen täysin samaa mieltä sun kanssa!

Äänestä

ja kun olisi vaan pelkkää viinaa.mitenkähän muitten nappien ja pirin kanssa on?

Äänestä

Vittuako se sua kiinnostaa jos muita kiinnostaa Kamalahden huume&viina sekoilut

Äänestä
  • karalahti on nössä spede saatana

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Larry kirjoitti:

Jos viina maistuu, miksi ei anneta juoda ja tehdä niinkuin itse haluaa. Mita PRKL:ttä se meille kuuluu jos toinen haluaa ottaa viinaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu