Kiitti vitusti

vituttaaaa

että pilasistte foorumin tällaisella pskalla uudistuksella! Uusi ulkoasu aivan anaalista! Vanha oli tuhat kertaa parempi.

Pyysikö palstan käyttäjät muka tätä uudistusta? Epäilen...

5

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Junnu67.1

      Samaa mieltä,aivan onneton.

    • Tuttua_suolta_taas

      Huomattavasti hankalammaksi muuttui, vanhassa oli helppo siirtyä suoraan toisen aihealueen palstalle vasemmasta reunasta ja nyt pitää ensin klikata "kaikki aihealueet" ja sieltä vasta se haluttu alue.

      Myös layout on ilmeisesti ajateltu jollekin 8-10" mikroruudulle, todella surkea jopa tällä 14" läppärin ruudulla saati isommalla pöytäkoneen monitorilla. Helpottaa tietysti lähes sokeita kun kaikki on järjettömän suurta.

      Ja väritys... "kalsea" kuvaa parhaiten, ei onneksi ihan niin räikeä sävy kuin erään käyttöjärjestelmän tulossa olevassa versiossa mutta pieleen mennyt tämäkin valinta.

      Ihan tuttua suoli24:ltä, jotain uudistetaan niin pieleen menee, tuskin toimintavarmuuskaan on edes vanhan surkean tasoa.

    • napu

      Olen ihan eri mieltä. Ulkoasu on raikas ja tätä päivää, selkeä. Entinen oli niin vanhanaikainen. Mutta onhan se mukavaa, jos teillä ei ole tämän suurempia murheita ja valittamisen aiheita. Mukavia hetkiä suomi24 parissa

      • kiinnijäitt

        BUSTED! Olet suolen ruskeakielinen mode!


    • vittu-mikä-läjä

      Toimiiko tämä paska edes kenelläkään? Sivun latautuminen kestää minuutteja!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      37
      5116
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      82
      3636
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      37
      3050
    4. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      61
      3005
    5. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      10
      2936
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2363
    7. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1848
    8. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      9
      1790
    9. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1731
    10. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      139
      1718
    Aihe