PUSH!!!!

VIIKKO SITTEN ILMESTYNYT BUSH ELOKUVADOKUMENTTI,R-KIOSKEILTA LAINATTAVISSA.KATSOKAA IHMEESSÄ,SILMÄNNE AUKEAA KYSEISEN HERRAN TOUHUT JA BISNEKSET USMA BI LADENEITTEN KANSSA.AMERIKAN KANSA TÄYSIN MANIPULOITU USKOMAAN IRAKIA VASTAAN.RAHA SE TÄSSÄKIN ON MIKÄ PUHUU!BI LABENHAN ONKIN PUSHIN SUOJELUKSESSA.
4198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nimi on?

Äänestä
  • SIIS VIIME VIIKOLLA TULLUT UUSI VUOKRA VIDEO:SARENHEIT 9.11

    Äänestä

korjaus tuli kirjoitusvirhe farenheit.

Äänestä
  • ja taas suomalaista kaiken vastustajaa kustaan silmään ja viedään niin että huh huh..se kuka ennen tuota leffaa ei osaman ja bushin hommista tiennyt voi luokitella itsensä jo tyhmäksi. Sitten kuin tuommoinen täysin yksisuuntainen leffa tulee ni herätään ja aletaan mellastaa..vittu ku teiän täytyy olla noin ääliöitä!!!! bushia en kannata enkä sotaa mutta noita vastakkaisia esim moorea vielä enemmän..ja bushin onneksi tuo vastustelu kääntyi hänen ilokseen. Harmi että sinkku elämää loppu ni ette saa enään oikeita faktoja nykistä. jos tulis joskus täysin puolueeton dokumentti ni se olisi mainitsemisen arvoinen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VIRAGO kirjoitti:

VIIKKO SITTEN ILMESTYNYT BUSH ELOKUVADOKUMENTTI,R-KIOSKEILTA LAINATTAVISSA.KATSOKAA IHMEESSÄ,SILMÄNNE AUKEAA KYSEISEN HERRAN TOUHUT JA BISNEKSET USMA BI LADENEITTEN KANSSA.AMERIKAN KANSA TÄYSIN MANIPULOITU USKOMAAN IRAKIA VASTAAN.RAHA SE TÄSSÄKIN ON MIKÄ PUHUU!BI LABENHAN ONKIN PUSHIN SUOJELUKSESSA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu