37 sivua häiriköintiä!

Herätys ylläpito!
14<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Samaa ajattelin...ovat tainneet lähteä viikonloppu-rientoihin...

Äänestä
  • Hiljennetyt gojimit yrittävät kapinoida, heille ei sananvapautta kuulukaan. Muutenkin sananvapaus on liikaa, siihen että tiedustelupalvelujen ja ufokultin kanssa pidämme ajan pyörän puhtaana pirulaisista. Tässä on olleet nämä kulttuurisodat ajassa käynnissä nyt, niin kauan kuin salleimme Orionin energioiden vaikuttavan ihmisten tietoisuuteen. On hyviä reptiliaaneja ja niitä, joista useimmilla ei ole mitään hajua mikä tätä maailmaa pyörittää.

    Islamissa palvotaan paratiisinkiveä eli juuri avaruuden pahoja henkiä.

    Äänestä

Eikö kukaan ole painanut "ilmianna" nappulaa ?

Äänestä
  • on laitettu useampaan kertaankin..

    Äänestä

  • No jos haluaa jotain fiirusta koneeleen siitä vaan.

    Äänestä

  • No jos haluaa jotain fiirusta koneelleen siitä vaan.

    Äänestä

  • Linkissä on islamistien viirus.

    Äänestä

Sivulla 100 luki suomea.

Äänestä

Jonakin päivänä tuo mulqqu tulee jossain ravintolassa kerskailemaan minulle, kuinka hän on se tyyppi, joka massapostitti kilometritolkulla pasqaa Maailman menoa-palstalle. Silloin on rankka päivä. Hänen kannaltaan.

Äänestä
  • En käy ravintoloissa ja pidän informaatiosodasta turpani teille gojimeille kiinni.

    Äänestä

  • älähän_uhkaile kirjoitti:

    En käy ravintoloissa ja pidän informaatiosodasta turpani teille gojimeille kiinni.

    Ei mene läpi. Gojim olet itsekin, juutalaisvihaaja. Umpisuomalainen olet, ja kasa ulostetta.

    Äänestä

Tämä kirjoitta suomea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laskin kirjoitti:

Herätys ylläpito!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu