Hei, ei olla juteltu pitkään aikaan. On kova ikävä sinua :( Kaipaan meidän keskusteluja ja sinun huumoriasi. Meidän edelliseen ketjuun ei voi valitettevasti enää kirjoittaa koska se on jostakin syystä suljettu.
Nimimerkki Tosiasia etc.
2
137
Vastaukset
- tosiasiaetc
En enää jotenkin kuvitellut Sinun kirjoittavan tänne. Edellinen ketju on tosiaan suljettu, en tiedä syytä, johtuu kai jotenkin tästä palstauudistuksesta. Kai joku katsoi keskustelun jo käytännössä loppuneen.
Kiva olisi kirjoitella, vaikka harvemminkin, kun edes joskus. Kirsiä olen aina ajatellut paljon. Ei kannata ottaa liian vakavasti noita kirjoituksiani, mitä olen ennen kirjoittanut, koska ne ovat mitä sattuu. Vikani on ollut usein, että kirjoitan ensin ja ajattelen vasta sitten myöhemmin, mitä olenkaan kirjoittanut. Siksi niitä kannattaa ajatella jonkinlaisten suodattimien läpi.
Tuntuu hyvältä, että Kirsillä näyttää menevän kohtuullisen mukavasti, vaikka surua onkin. Sellainen on mulle tärkeää ja olen aina iloinen sen tekemisistä ja saavutuksista, Sillä tavalla rakastan Kirsiä, eikä se rakkaus koskaan katoa.
Jotenkin tuntuu hyvältä, että Kirsi on taas Suomessa ja ilmeisesti jossain Pohjanmaalla. En ole viime aikoina sillä tavalla täysin intensiivisesti seurannut sen tekemisiä, aina nopeasti vain kurkistanut.
Kerropa joskus tuntemistasi, mitä ajattelet kaikesta. - tosiasiaetc
Dear friend, hyvää ystävänpäivää Sinulle. Lausuisin ehkä jotain kaunista, mutta jotenkin en kykene enempään. Ajattelen Sinusta kauniisti. Ehkä joskus taas luet nämäkin sanat. Pienen pienen kevyen pusun voin antaa, se ei kai haittaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721157
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132867- 84803
- 51738
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?39584Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296548Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t218512- 50504
Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45492