Kepun Keva teki sen taas

Keva myi Hesasta suuren toimistokiinteistön bulvaanin välityksellä
venäjän valtiolle.
Saiko kepu vaalirahaa ?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä Keskusta sai rahaa huomattavan summan. Pääjohtaja Männistö myönsi sen poikansa Lasse Männistön ja ministeri Laura Rädyn esityksestä.
Summa on liikesalaisuus.

Äänestä

Mitäpä teräväpää luulet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isänmaallista kirjoitti:

Keva myi Hesasta suuren toimistokiinteistön bulvaanin välityksellä
venäjän valtiolle.
Saiko kepu vaalirahaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu