olivat afrikkalaislähtöisiä, suomen lehdistö on upeeta
ruotsalaismiehet raiskasivat
just126
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Olemme käsitelleet kyseistä asiaa jo aiemmissa ketjuissa. Palstan luettavuuden kannalta olisi toivottavaa, että nostat niitä aiempia ketjuja ylös etkä tee uutta.
Tietysti sen jokainen tajuaa, YLE ja lehdistö syö kädellisten lautaselta! Suomessa on Kahlehdittu ituhippimedia! Neekerit raiskaa ja rahaa saa, ryyppäävät viinaa ja oksentaa!
Jos on arka rikos eli mamutuksen vastainen niin vaietaan! OULUN KIRVESMESTAAJA, ei motiivia?????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Vitut meillä mitään ituhippimediaa ole vaan kokoomus ja muu kapitalistiyhtymän media. Kannattaisi vaan olla ihan hiljaa, kun ei ymmärrä edes perusasioita aatteista.
Olisi toivottavaa että kommentoija pysyisi totuudessa! Toimittajat ovat vihervasuristi suuntautuneita yli 80%sesti! eli ITUHIPPEJÄ ja Chekevaaralaisia!
Ei mitään todisteita. Suomalaisia tuskin olivat. Suomalaiset ovat impotentteja.
On väärin kirjoittaa rikoksia tehneistä maahanmuuttajataustaisista, että ovat suomalaisia, jos ovat vain kansalisuudeltaan suomalaisia.
Tähän viitaten onkin hyvä, jos kansalaisuutta ei myönnetä ennen kuin mamu on tehnyt rehellistä palkkatyötä ainakin 5 vuotta suomessa ja suomeen verot maksaneena.
On käsittämätöntä ja tuomittavaa, että lehdistö mustamaalaa suomalaisuutta mamurikostenkin kautta, kun se tekee sitä monikulttuurisuuspropagandaansakin suomalaisten kustannuksella.
Ja mitä siihen monikulttuurisuuteen tulee, niin mitä se kulttuuri on, jos se ei perustu työntekemiseen ?
Common Purpose tuli juuri Suomeen, kohta alkaa täälläkin kunnon mokutuspropagandatykitys jutkujen toimesta.
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13401399