olkaa hiljaa

hei toi pelle takasin amerikkaan ette uskalla vastata ootte noröttejä valtio
4424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sikksi lukon koti katsomo on hiljaa kun ne ei osaa vätää ees suoraa malii

lukko hävis jokerit ihan nolla pelil ja jokerit voitti lukon 2-0

Äänestä
  • opettele ensin kirjottamaa ja sano sit vast mielipiteitäs!!!

    Lkuko afni (tuan sää kyl varmaa tajuas ko itekki kirjotas tollee!!!)

    Äänestä

  • sfdgffgfg kirjoitti:

    opettele ensin kirjottamaa ja sano sit vast mielipiteitäs!!!

    Lkuko afni (tuan sää kyl varmaa tajuas ko itekki kirjotas tollee!!!)

    lukko jytää

    Äänestä

  • SAARELA-TORKKI-PIRNES. GILL-NISKALA.PORKKA-HONKAHEIMO PELAA LOISTAVASTI

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seas kirjoitti:

hei toi pelle takasin amerikkaan ette uskalla vastata ootte noröttejä valtio

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu