Kertokaa kokemuksianne peräruiskeiden käytöstä s/m-sessioissa. Missä vaiheessa se on paras antaa? Alussako, että se saa huuhdeltavan nöyrälle mielelle?
peräruiskeet
klismo
52080
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Voitko kertoa miten seksi ja kakka (peräruiske) liittyy toisiin?? Sun pitäisi varata heti aika psykiatrille!!
itse asiassa s/m sessio ei ole pornoa ja tääl saa kysyä ja kertoa ihan mitä mieleen tulee fetissistä et silléé...
Sä voit olla kommentoimatta sit jos noin paljon yököttäää
Aivan totta slave. Ei enemassa (ainakaan mulle) se jutun idis ole paska vaan nöyryytys ja tukala olo! Peräruiske jotenkin osoittaa alistujalle aseman puuttumalla ruumiinkontrolliin. Erittäin herkkua katsella orjan kärvistelyä ja sitten joskus päästää se vessaan tyhjentymään. Sekin ilo jutussa on, että jos peppua haluaa käsitellä, niin se on sitten puhdas..
Sairaita olette. Hakeutukaa hoitoon. Kiireesti.
Jos kumpikin osapuoli parista haluaa käyttää peräruiskeita, niin siinä ei ole mitään väärää tai sairasta. Tehkää kuten hyvältä tuntuu. :)