Olis ne asiat voinu nätimminkin selvittää. Nyt en edes uskalla yrittää selittää, mitä tarkoitin. Surullista että tähän päädyttiin, toivotan kaikkea hyvää nyt kuitenkin sun elämääs. Edes näin anonyymisti, kun tuli harvinasen selväks mitä musta ajattelet =(
Tuli ainakin selväks ettet halua multa mitään =(
H2SO4taijotain
6208
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Minusta on ainakin vaikea sanoa, että mitä sitä tuntemattomilta palstakirjoittajilta haluaa.
Ihan live-tapahtumiin tässä viittaan. Ja tuskin hän tätä täältä lukee, mutta johonkin tää surumieli pitää purkaa =( En mä tähän kuole, mut tuntuu silti pahalta kun hyvää tarkoittava yritys sai melkoisen p**ka-ryöpyn aikaan.
olet nainenko?
Olen. Mutta mitä sä sillä tiedolla teet??
Voi, olen pahoillani puolestasi ap. Voisinpa neutraloida tunteesi jotenkin. Voimia
Kai mun pitäis olla vaan hyvillään, ettei mun tarvitse enää kuunnella ihmistä, joka kilahtaa niin totaalisesti ennen kun ottaa edes selvää, mistä on kyse. Pidin tuota ihmistä ystävänä, ja joskus (ikuisuudelta tuntuvia aikoja sitten) jopa kuvittelin että oltais voitu olla enemmänkin. Todellisuudessa suren kai eniten sinisilmäisyyttäni ja loukattua ylpeyttäni =/ Mun arvet paranee kyllä, ja todella sydämestäni toivon, että paranee vastapuolenkin arvet..