Epäselvää Raamatussa?

Soita ja kysy nyt.
21:30 TAIVAAN JA MAAN VÄLILTÄ
Numero suoraan lähetykseen 0800 - 411 011
http://patmos.studio24.fi/
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Myös Jumalalta kannattaa ihmisen anoa sitä hyvää hengellistä ja olla Pyhän Hengen opettamana.

Äänestä

Tietenkin, sillä kaikkihan me rukoilemme, mutta silti meille jää pohdittavaa Raamatunsanasta. Olemme huomanneet palstalla aiemmin.

Äänestä

Paikka: Savenvalajan paja (Sörnäisten rantatie 27 D, 6. krs.)

Alkaa: 9. helmikuuta 2015 klo 18:00
Leo Meller puhuu JOS TÄMÄ OLISI ELÄMÄNI VIIMEINEN SAARNA

Seuraa tilaisuutta suorana lähetyksenä Radio Patmoksen netissä tai kuvan kanssa Mediakanavalla TÄSTÄ LINKISTÄ

Äänestä

Muistithan pistää Mellerille rahaa menemään? Se on helppoa, puolet tuon nettiosoitteen etusivusta on omistettu rahalle ja sen helpolle antamiselle. Leksa kiittää!

Äänestä
  • Voi se Leksakin kiittää, mutta kiittää niiden autettavien puolesta.
    Täällä ei muut pyydä rahaa kuin ---.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyvaan kirjoitti:

Soita ja kysy nyt.
21:30 TAIVAAN JA MAAN VÄLILTÄ
Numero suoraan lähetykseen 0800 - 411 011
http://patmos.studio24.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu