KEPU AMPUI ITSEÄÄN NILKKAAN - KOKOOMUS KIITTÄÄ!

Kepun poliittinen keskiolutkielto-itsemurha sataa Kokoomuksen laariin!

Kokoomus EI HALUA holhousyhteiskuntaa!!!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015020919168542_uu.shtml
1371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Ei kukaan täällä propagandastasi huolimatta äänestä mitään maanpetturi kokoomusta, joten turhaan ulotat kampanjointia tänne.

Äänestä
  • BUUUAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!

    Siinä jo palsta-pelle vapisee kun kokoomus säilyykin ykköspuolueena ensi vaaleissakin!

    Äänestä

  • rtrererterrt kirjoitti:

    BUUUAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!

    Siinä jo palsta-pelle vapisee kun kokoomus säilyykin ykköspuolueena ensi vaaleissakin!

    Tonnista veto! :D

    Noh? Kättä päälle? Vai eiks se mammanpojan kantti kestäkkä ku turhaan mölinään perikokoomustalais tapaan? :)

    Äänestä

Kepu menetti juuri yhden äänen.

Äänestä

Tottahan se on että alkoholin haitat on suuret, varsinkaan kun sitä ei osata käyttää oikein, ja viehän se terveyden kun jatkuvasti kittaa.

Äänestä

Kieltolaki takaisin, vai mitä Kepu? Kepun esitykset eivät ole tätä päivää!

Äänestä
  • Kieltolait eivät tosiaan ole tätä päivää. Keppanaan sortui tuo Kepun vaalivoitto. Eipä tarvitse kovempiin aineisiin turvautua kepun kaadossa .Että silleen.

    Äänestä

Kokoomuksen laariin ei kyllä sada mitään muuta kuin paskaa.

Äänestä
  • Stuppi lapio lisää paskaa, kun kielti kansanedustajia puhumasta ulkomaalaistaustaisten tekemistä rikoksista ja niistä saaduista tuomiosta Suomen eduskunnassa. Että silleen.

    Äänestä

Kyllä kokoomuksesta keskustaan siirtymäisillään olleet liikkuvat äänestäjät palaavat kiltisti "kotiin" takaisin kun keskusta on lestadiolaispomonsa toimesta asettanut hallitusohjelmansa päätavoitteeksi ja reunaehdoksi raivoisalla tavalla vaatia keskioluen siirtämistä ALKO:on välittömästi vallan saatuaan. Osoittaa kuinka vähän siellä ymmärretään tärkeämpi asioita, joita nykytilanteessa tulisi hoitaa. Puhutaan pekästään keskioluesta. Hävetkää keskustalaiset!

Äänestä

Eiköhän kaikki pojot pauku persuille

Äänestä

Fiksut ja raittiit äänestää kepua. Sossun tuella elävät alkoholistit ja viinin lipittäjä narskut äänestää kokoomusta.

Äänestä

Fiksut ja raittiit äänestää kepua. Sossun tuella elävät alkoholistit ja viinin lipittäjä narsistit äänestää kokoomusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOKOOMUS_VOITTOON kirjoitti:

Kepun poliittinen keskiolutkielto-itsemurha sataa Kokoomuksen laariin!

Kokoomus EI HALUA holhousyhteiskuntaa!!!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015020919168542_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu