Kaikki trendissä käyneet!

Tulevamopoilija

Ensinnäkin voisko joku selittää mistä sinne mennään sisään? En ymmärtäny siitä mitä heidän omilla sivuilla luki :D ja sitte voisitteko kertoa kokemuksia erityisesti mopokursseista :) ja tuleeko sieltä joku puhelu tai sähköposti ennenku eka tunti on? Kauanko eka mopon teoria kestää? Millon on seuraavat? Tietääkö joku? :D jos kukaan ei tiiä laitan sinne sähköpostia.

2

122

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tulevamopoilija

      Vastatkaa joku :) kyllä joku tietää!

    • ootko

      ihan 100 varma, että suoriudut siitä mopokortti kurssista jos et osaa mennä edes sinne liikennekouluun sisään ovesta! Huh-huh. ON meitä moneen junaan, ja jotkut jää asemallekin. Niin, ja jotkut ei osaa mennä ovesta sisään, mites osaatko jo käynnistää mopon? Entä tiedätkö miten päin se kypärä tulee päähän? :-)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      39
      5278
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      85
      3772
    3. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      50
      3180
    4. Suuri tulipalo

      Missä mikä palaa?
      Kiuruvesi
      11
      3055
    5. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      62
      3045
    6. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      56
      2393
    7. Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?

      Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai
      Sinkut
      148
      1892
    8. Miksi haluat pitää estettynä mutta täällä puhut?

      Eikö olisi parempi puhua ihan kasvotusten?
      Ikävä
      41
      1878
    9. Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!

      Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….
      Kotimaiset julkkisjuorut
      10
      1835
    10. Mies! Lupaatko

      enskerral kertoo mis mennään..? :D <3
      Ikävä
      18
      1751
    Aihe