Suomalainen elokuvantekijä yhteisö!

leffantekijä

HEi! olen huomannut Että täällä s24 puolella käydään kiivasta keskustelua siitä kun joku haluaa näyttelijäksi johonkin projektiin ja joku taas haluaisi näyttelijöitä. ja muidenkin elokuvantekijöiden kanssa olisi mukavaa jutella kaikesta alaan liittyvästä.

teille oikea paikka on kelaamo.fi! suomalainen elokuvantekijöiden portaali jossa voit jakaa omaa tuotantoasi, julkaista ja hankkia käsikirjoituksia, perustaa ryhmän omalle yhtiöllesi tai keskustella foorumilla!

siksi kerroin siitä tänne koska tuntuu että melkein kaikki suomen halukkaat elokuvantekijät ovat hukassa mihin mennä ja mistä saa tukea ja mistä löytää muita samasta asiasta kiinnostuneita vaikka meillä on ollut jo vuodesta 2004 tuollainen hieno sivusto juuri siihen tarkoitukseen!

1

237

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • n.17v_ohjaaja

      Kiitos!! Menenkin heti katsomaan sivuja...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2205
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      886
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      64
      801
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      46
      790
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      716
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      512
      708
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      640
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      64
      605
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      580
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      551
    Aihe