Tunarit päästitte Stubin kumminkin JULKISUTEEN ?!

Kannatus laskee tai suorastaan syöksyy,en kyllä olisi tyhnyt tuota.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mutta nythän Stubbia suorastaan kompataan ylen taholta kaikessa, samalla kun Kepua potkikaan persukselle ja yritetään saada annettua Keskustasta helvetin huono vaikutelma.
Se on on tuo ameriikan NWO illuminaatti Bildenbergi mikä on antanut kokkareille määräyksen tuhota kaikki muut puolueet paitsi sisarpuoluettaan demareita.
Nuohan ovat samaa porukkaa, toinen vain kusettaa kansalta rahoja ökyrosvojen pussiin työväenpuolueeksi väärennetyllä statuksella.

Nyt sitten on vedetty kielitaito esiin, kun toinen on jo ikään kuin jenkki muutenkin, ja joka on jenkkirosvojen lobbari, aletaan vertaamaan kielitaitoa aitoon SUOMALAISEEN, niin naurettavaksihan tuo touhotus on mennyt.
Me valitaan nyt SUOMEN PÄÄMINISTERIÄ ja SUOMEN EDUSKUNTAA, eikä mitään jenkkien perseennuolentaporukkaa. Antaa Stubbin vain lipoa, kahelihan tuo on muutenkin, eikä kyllä mitenkään yleisälykkäältä vaikuta muutenkaan.
Stubbilla on huonot hermot, ja ei tuollaista hullua kannata päästää mihinkään yksinään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunerit kirjoitti:

Kannatus laskee tai suorastaan syöksyy,en kyllä olisi tyhnyt tuota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu