Ateistiset ongelmat johti murhaan

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013100817579944_uu.shtml
Motiiveiksi epäillään ainakin raha- ja ihmissuhdeasioita mikä on ateistien yleinen vaiva jota he eivät osaa käsitellä muuta kuin väkivallan avulla.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jumalalla on ollut tänään ongelmia peräaukkonsa kanssa. Jumalan peräaukossa on Jeesus, Jeesuksen peräaukossa on Joosef, ja Joosefin peräaukossa on Maria, Marian peräaukossa on Jumala. Näin toimii hihhulointilogiikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iwueg kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2013100817579944_uu.shtml
Motiiveiksi epäillään ainakin raha- ja ihmissuhdeasioita mikä on ateistien yleinen vaiva jota he eivät osaa käsitellä muuta kuin väkivallan avulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu