Olen harjoitellut levitaatiota yli 20v ja nyt se on onnistunut muutaman kerran. Vaatii täydellistä keskittymistä.
Vastaukset 9
- mitäuhmaat
Miksi tuollaista harjoitat?
- BluesJäpä
Kuinka korkealle olet päässyt ja kuinka pitkään pystyt olemaan ilmassa? Minun ennätykseni on 28cm ja 56s.
- varoitankaikkia
Laulaja Viktor Klimenko on harrastanut ennen uskoontuloa kehosta irtaantumista. Viimeinen niitti oli ollut kun hän oli kerran ajautunut ruumiistaan niin kauas että ei ollut onnistua enää pääsemään takaisin. Sanoi että helvettiin olisi päätynyt.
Levitaatiossa kai ollaan vielä kehossa, mutta samaan mielenhallintaan homma perustuu.
Noissa harjoituksissa ollaan täysin saatanan alueella. Aivan ! Vaarallista puuha josta ihminen ei tiedä mitään mutta leikkiä täytyy vaikka riski on että menettää kaiken.
- Neogro
Ei Levitaatiossa ole mitään vaaraa.
- onvaroitettu
Neogro kirjoitti:
Ei Levitaatiossa ole mitään vaaraa.
Negro, etpä tiedä, että olet hukkuvassa laivassa ja rannalla sinulle huudetaan.
- mark001
Saat digikameran ilmaiseksi! http://www.dateme.fi/contest/1414/14970
- RAL-
Hyvin tuo onnistui:
https://www.youtube.com/watch?v=Q_G1PlRV0sU - Tietoiniekka
Levitaatio on hyväksi,jos esimerkiksi kärsii peräpukamista .Kipu helpottaa kummasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1641637Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1491263Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216909- 70846
- 55746
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63727- 46715
- 87647
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt196616- 52592