Täysin uusi keskustelualusta ja heti sotkettu täyteen homohurrijuttuja. Hävetkää jos osaatte!
Hävetkää fennot!
Minähäpeän
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ensin olet itse ne kirjoittanut ja sitten meidän pitäisi "hävetä"? En muutenkaan ikinä häpeä muiden tekemisiä tai ota niistä vastuuta.
"En muutenkaan ikinä häpeä muiden tekemisiä tai ota niistä vastuuta."
Seura tekee kaltaisekseen.
Vai niin. Mikä seura? Olen kiitollinen, että kaltaisesi eivät kuulu lähipiiriini, vaan siihen kuuluvat juuri oikea perhe, läheiset ja ystävät. Ja suurempana viitekehyksenä suomalaiset. Enemmän kuin kiitollinen.
Svekoprovoja en ala hävetä, tiedän kielipolitiikan ja tunnen suomalaisuuden.
Häpeätkö sinä niitä "fennoista" kirjoittelijoita, jotka haukkuvat suomalaisia mongooleiksi, väkivaltaisiksi, miksi milloinkin. Itse olet sellainen, joten tuskin.
Minä en edes ikinä ole käyttänyt samaa "hurri" (jolla ei ole mitään merkitystä itsessään), saatika "homo", uskon noiden olevan suurimmaksi osaksi svekoprovoja ja suomalaisten leimaamista, koska en näe, mitä ideaa tuossa homostelussa on. Ainakin suomalaiset ovat paljon ruotsalaisia rauhallisempi, herkempi, kauniimpi kansa. Olisiko se "homostelu", jos harvoin sellaista on ilmennyt, siitä johtuvaa, että RKP on moraalittomasti vastustanut kristittyjä arvoja kunnioittavia ihmisiä ja Raamattua avioliittokysymyksessä.
Jag instämmer.