Olen tulossa Pietariin. Tulen käymään siinä trollitehtaassanne.
Liitymme Natoon
iitintiltunvittu
8117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Harasoo, dabro pashalavat! Olemmekin jo odottaneet fasisteja kylään. Jobannii... piti rakennuttaa pillumellakkatytöillä ja toisiajattelijaoligarkeilla kokonaan uusi metrolinja että olisi tilaa muurata teitä metron seinään. Tosin muurattiin starshii leitnant ja podpolkovnik sinne ensin kun äijät vain juopottelivat eivät trollanneet työvuoronsa aikana, suka. Kuule, voisitteko tuoda meille fasistisia tavaroita kun nyt on niin että on pakotteita ja vastapakotteita. Lisäksi tuo rupla on rommannut niin ettei sillä saa enää edes kokonaista kaalia torilta. Ei vaikka palkkakin maksetaan meille trolleille pimeänä ettei valtio vie kaikkea sotimiseen Ukrainassa, Georgiassa, Tsetseeniassa, Moldovassa jne. Milloin tulette? Lähetämmekö jo karjavaunut hakemaan teitä? Meidän lähialuematkamme ovat niin suosittuja että meidän pitää lähettää tunnuksettomia vihreitä spetsnazeja sekä omoneita vahtimaan että kaikki halukkaat pääsevät mukaan eikä kukaan jää kyydistä.
En ihmettele tätä avautumista. Suomessa on EU:n korkein älykkyys. Kaikki hyvä kauhistuttaa narsisteja.
Kyllä sut mielisairaalaan vielä saadaan. Älä hätäile.
Kyrvät, seinään joutuu ryssä ja pysy siellä mielisairaalassa vaan, en nyt jouda!
Juu se on huomattu. Pakkomielle on pakkomielle... Et ole huolissasi itsestäsi? Ootko huomannu miten "lujaa2 sulla menee?? Ootko huomannu ettet hallitse enää näköjään ajatteluasi? Venäjävihasi on kohdistunut itseäsi vastaan. Et edes nuku kunnolla. Luuletko saavasi aikaan täällä tuolla meiningillä kenellekkään mitään mielipiteen muutoksia venäjää kohtaan? Toisten huoli ja kehoitukset sinulle painua hoitoon ovat näköjään yhtä tyhjän kanssa. Tässäkö on sinun "elämäsi"? Sinulla on lapsia. Mitähän he sanoisivat jos saisivat tietää miten sairas olet ja mitä täällä teet? Kiinnostaako lastesi hyvinvointi sinua? Käynkö juttelemassa heille? Tiedän missä he asuvat.
Palstahäirikköä ei kiinnosta edes omien lasten hyvinvointi. Hän ei välitä mistään muusta kuin tietokoneestaan ja natopalstasta.
Niin kolikon kaksi puolta ryssä/nato ja jenkit totaltäärisiä kumpikin ! Jenkit ovat vaan ryöstäneet muilta valtioilta luonnon varoja ja avustaneet juutalaisten natsismin(holokaustin) lähi idässää palestiinalais alueilla !
Kunniaan itsenäinen suomi ryssä/jenkki vapaa suomi
Ei tule toteutumaan.