miksi palstan vasuritrollilla on gay fetissi

kansanasialla

Palstan vasuritrollilla on selkeä homo ja koprofilia fetissi, jota hän ei ole päässyt lapsuudessaan toteuttamaan. Nyt hän itse haluaisi syödä vanhemman vasuri miehen ulostetta. Tämä aiheuttaa hänelle pakonomaisen tarpeen fantasioida asiasta tällä palstalla.

8

145

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • vasemmiston_maailmankuva

      Kun tämä surkuteltava trolli on vuosien ajan kirjoitellut tälle palstalle satoja homo-paska-ruskeatalo(?)-rankaisija-vanki-raiskaus-fantasioitaan, voidaan vain taivastella Suomen avohoidon puutteita.

      • Waffen-SKS

        Oletteko ryssäläinen kun ette halua lukea suursuomalaista materiaalia?


    • ruskeus_on_totuus

      Miksi väität aitoja Turun Ruskeasta Talosta kirjoitettuja Rabortteja vasuritrolleiksi?

      • Tiedän kyllä mikä on abortti mutta mikä on rabortti?


      • km-tutkija
        Hrosskell kirjoitti:

        Tiedän kyllä mikä on abortti mutta mikä on rabortti?

        Abortti ei kuulu isänmaallisuuteen, sillä lisääntyminen on jokaisen isänmaallisen pyhä velvollisuus.

        Rabortti sen sijaan on tiukkaa faktaa sisältävä selonteko kansallismielistä eli km-sceneä koskettavasta asiasta. Rabortin lisäksi km-scenen tapahtumista kertovat myös rebortaashit, jotka ovat muodoltaan rabortteja vapaampia.


      • Tämän minä arvasinkin, että raborttien tekeminen kuuluu kansallismielisten harrastuksiin, eritoten vähimmistöihin kohdistuvat rabortit, mutta tarkoittaako rabortaashin vapaampi muoto, ns. joukko-rabortaasheja?


    • ripulinen_kyrpä

      Erityisen isänmaallista on rabortoida miesten välisestä ulosteisiin liittyvästä toiminnasta, jolla on seksuaalinen motiivi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      93
      2576
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      97
      1552
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1485
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      13
      1218
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      966
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      953
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      40
      867
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      112
      851
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      803
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      726
    Aihe