Michelle Obama unelmoi Putinista

Minä tiedän miksi Barackia kyrsii Putin. Sille on paljastunut että sen vaimo Michelle näkee eroottisia unia Vladimirista. Lisäksi Barackilla ei enää edes seiso.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Barack johtaa iltapäivisin maailman suurinta autoalan yritystä GMää. (Government Motors nykyään) Kyllä siitä sen verran stressiä tulee, että eikö ole kuitenkin parempi jos Michelle saa edes unissaan ? En ihmettelisi jos meidänkin Jennimme turvautuisi haaveisiin viriilimmästä Idän valtiomiehestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Black-White kirjoitti:

Minä tiedän miksi Barackia kyrsii Putin. Sille on paljastunut että sen vaimo Michelle näkee eroottisia unia Vladimirista. Lisäksi Barackilla ei enää edes seiso.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu