Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kuinka suihin syvälle?

Kun ei onnistu montaa senttiä, tulee vain yökköreaktio. Miten ihmeessä ne leffoissa saavat sen niin syvälle? Pitääkö olla pää tietyssä asennossa, vai mikä on salaisuus?
810358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

harjoitus tekee mestarin,ei munkaan vaimo alussa pystyny ottaan kaikkee suuhun mut nykyään uppoo koko mela suuhun

Äänestä
  • elämän tarkoitus?
    Mela kurkkuun siis.

    Äänestä

  • on... kirjoitti:

    elämän tarkoitus?
    Mela kurkkuun siis.

    Elämän tarkotus on selvä.
    Mä olen melakurkku ollu jo seitsenvuotiaasta kun isä-pappa opetti, ettei kamalassa maailmassa joutuisi kaikkeen kantapään kautta....

    Äänestä

Mikäs pakko sitä kalua on kokonaan niellä. Pelkkä pään nuoleminenkin on tosi namia. Kannattaa tehdä niinkuin hyvältä tuntuu eikä ottaa leffoista mallia. Ja tietysti kysyä kaverilta mikä tuntuu hyvältä.

Äänestä

Kaipa se on kokemus kysymys.....oon itte kurkku panon harras ystävä ja ottanut hyvinkin isoja kyrpiä syvälle kurkkuun......oksennus reaktio on hyvin normaali reaktio tässä oraali hommassa.Antaa vaan oksennuksen tulla jos on tullakseen se kuulu kurkku panoon.....onhan nää syvä kurkku hommat vähän extreemistä pitäville johonka kuuluu myös tukehtumisen tunne ....itte pidän siitä kun partneri pitää nenästä kiinni ja en saa happea.
tarkoituksena olisikin saada sellanen nopea ja kova edestakainen liike ......multa on meinannu mennä tajukin muutaman kerran .......kurkku pano ei ooo kurkku pano ellei ota veitikkaa kokonaan loppuun asti nieluunsa eli onnistunut kurkku pano on sillon kun kassit koskettavat leukaasi.

Äänestä
  • no joo.. kyl se kuulema tuntuu tosi hyvält ku ottaa nii paljo suuhu ku mahtuu.. mä teen kyl sillee et otan jonkuu verran ja sit liikuttelen ees taas ja pien pientä puristust huulilla.. ja jotkuu myös sanoo et tuntuu hyvält jos on niiku vähä hampaat siin touhus mukan.. mut en sit tiiä.. (: ja kielitaidot on aika tärkeet :) sillo ku jätkä on laukeemas nii kannattaa puristaa kovempaa tai nuolla terskaa :D tuntuu kuulema hyvältä :)
    Ja Sitä Kannattaa Harjotella.. Kyl Sen Sit Saa Aika Syvälle Suuhun Jos Ei Ihan Kokonaan :)

    Äänestä

  • Tyttö-91 kirjoitti:

    no joo.. kyl se kuulema tuntuu tosi hyvält ku ottaa nii paljo suuhu ku mahtuu.. mä teen kyl sillee et otan jonkuu verran ja sit liikuttelen ees taas ja pien pientä puristust huulilla.. ja jotkuu myös sanoo et tuntuu hyvält jos on niiku vähä hampaat siin touhus mukan.. mut en sit tiiä.. (: ja kielitaidot on aika tärkeet :) sillo ku jätkä on laukeemas nii kannattaa puristaa kovempaa tai nuolla terskaa :D tuntuu kuulema hyvältä :)
    Ja Sitä Kannattaa Harjotella.. Kyl Sen Sit Saa Aika Syvälle Suuhun Jos Ei Ihan Kokonaan :)

    Ja sitten vain odottelemaan että kuka narahtaa muutaman vuoden päästä.

    Äänestä

Kokeile niin, että olet kontallaan lattialla ja mies polvillaan tai niin, että oot kontallaan sängyllä ja mies seisoo sängyn vieressä. Tässä asennossa itse ainakin pystyn ottamaan tosi syvälle..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaikeaa kirjoitti:

Kun ei onnistu montaa senttiä, tulee vain yökköreaktio. Miten ihmeessä ne leffoissa saavat sen niin syvälle? Pitääkö olla pää tietyssä asennossa, vai mikä on salaisuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu