Kapanen liian hyvä

Sami Kapanen on aivan liian pelaaja, johonkin Mestiskseen joka on pelkkä farmisarja, peli on siellä pelkkää kohellusta!
71060
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei ees. tarpeeks hyvä, ei liian..

Äänestä

Onneksi on vielä seura uskollisia pelaajia ja varmaan Sami olisi tervetullut vahvistus seuraan kuin seuraan maasta riippumatta.ja tottakai pitää omaa sijoitusta kannattaa pelaamalla siellä mihin rahansa sijoittaa.

Äänestä

Kateellisuus nousee esiin liigafaneissa. Sen huomaa. Se vaan on niin, että liiga on pelkkää kahvap*skakiekkoa, jonne ei kukaan halua ammatilainen pelaamaan. Sori se on totuus liigasta. Et taida olla käynyt yhtäkään matsia katsomassa, jos toi on sun mielipide.

Suosittelen sullekin rääpäle.

Äänestä
  • mitä kohellusta Mestis on - ei mitään kunnon kuvioita ei kurinalaisuutta - en maksaisi senttiäkään noista peleistä, katson kunnon lätkää eli sm-liigaa!

    Äänestä

  • Liiga on pelkkää kahvap*skakiekkoa, jonne ei kukaan halua ammatilainen pelaamaan.

    Minkäs takia kaikki Metsis-seurat sitte haluu liigaan.

    Äänestä

  • Guru kirjoitti:

    Liiga on pelkkää kahvap*skakiekkoa, jonne ei kukaan halua ammatilainen pelaamaan.

    Minkäs takia kaikki Metsis-seurat sitte haluu liigaan.

    No sehän on totuus, että liiga on kahvakiekkoa. Ei sille mitään voi mutta niin se on. Kannattaisi seurata pelejä niin näkisi sen totuuden.

    Äänestä

siksi sami kimen kanssa kalpan liigaan hinaakin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JiiÄm kirjoitti:

Sami Kapanen on aivan liian pelaaja, johonkin Mestiskseen joka on pelkkä farmisarja, peli on siellä pelkkää kohellusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu