Nämä joutavat työleirille.

jonna_x

12

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • No jopas nyt jotakin. Kyllä tuollaiset iljetykset pitää lähettää Vorkutan kaivoksille ja tuomio vähintään 15 v. työleiriä. Voi, että kyllä jollakin on karvalakin narut piukalla.

      Herää jo todellesuuteen ja vaadi, että kaupunkeihin laitetaan "pussauskoppeja" jotka toimivat euroilla tai ruplilla.
      "pois silmistä, pois mielestä" Ludwig W.

      • jonna_x

        Olet siis sitä mieltä että aina vaan enemmän pitäisi kustannuksia valtiolle lisätä kun tehtiin se virhe että seksuaalivähemmistöiset eivät ole enää rikollisia, maksavat jo muutenkin likaa kuten esim. saastuttavat maamme lapset. Paljon helpompi ja halvempi tapa ottaa se laki taas takaisin ja häkki heilumaan.
        Nämä "vähemmistöiset" ovat maamme syöpä.
        Olikos sulla muuten Epikuros se seksuaalivähemmistöinen tytär? Vai miksi heitä niin puollustat? Täytyy olla joku kytkös?


      • Vai pitää olla syy ja seuraus. Tyttäreni asiat eivät kuulu sinulle pätkääkään. Kerro joitakin lukuja mitä toisin toimivat ihmiset sinulle Iheuttavat€€€
        Kuten sanoin kuulut asenteellisesti ryhmiin jotka ovat ehkä valmiit käyttämään jopa väkivaltaa kun teidän hiekkalaatikolle tulee uusi ja erilainen lapsi.
        Ttuskin köyhyytesi on edes aineellista.


      • jiijäätee
        jonna_x kirjoitti:

        Olet siis sitä mieltä että aina vaan enemmän pitäisi kustannuksia valtiolle lisätä kun tehtiin se virhe että seksuaalivähemmistöiset eivät ole enää rikollisia, maksavat jo muutenkin likaa kuten esim. saastuttavat maamme lapset. Paljon helpompi ja halvempi tapa ottaa se laki taas takaisin ja häkki heilumaan.
        Nämä "vähemmistöiset" ovat maamme syöpä.
        Olikos sulla muuten Epikuros se seksuaalivähemmistöinen tytär? Vai miksi heitä niin puollustat? Täytyy olla joku kytkös?

        Kai tajuat että kuulut vähemmistöön noilla mielipiteilläsi? Mutta silti sinua ei syrjitä tai olla laittamassa vankilaan. Mutta itse taas olet toivomassa tuollaista kohtelua. No helvetintulilla tavataan ;)


    • jonna_x

      Taisin siis olla oikeassa?

      • Arvottelija

        Mitä arvoja aloituksesi eli sinä edustat ?


      • Huomaava

        Et ole, et ole ollut etkä koskaan tule olemaan oikeassa. Olet vajaaälyinen, natsisympatioilla runkkaava fundamentalisti-idiootti, jota kukaan missään ei ota vakavissaan.


    • DanKetch

      Viedään sinut. Ihan muuten vain.

    • KazuKa

      Pussaaminen on osoitus välittämisestä, tapa osoittaa rakkautta. Miksi tämä on ongelma eikä kuulusteluihin joutuminen ei-rikoksesta?

      • Koska rakkaus pelottaa fundamentalistikusipäitä.


      • zzzzaaaaaaa

        Rakastatko sinä vanhempiasi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      88
      1551
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      114
      1420
    3. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      70
      1285
    4. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      30
      1172
    5. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      117
      1000
    6. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      981
    7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      46
      938
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      19
      892
    9. Olisit voinut olla...

      ....ihan tavallinen ihminen, terve mieleltään ja kropaltaan, hyvä seuraihminen ja luotettava kumppani. Mutta ei, olit n
      Ikävä
      66
      818
    10. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      46
      743
    Aihe