Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haluaako joku katsella vanhempaa naista

olen helsingissä ja yksin


soita jos asiallinen olet !!!!!

040 595 1880
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

TERVE RAMI L....nen mites menee.......näköjään hyvin !!!!! Olethan asiallisesti....

Äänestä

Oletko vielä seuraa vaille?

Äänestä
  • moro

    Äänestä

  • Vieläkö kiinnostaa?

    Äänestä

Mielellään katsoisin jos se on vielä voimassa.
Minäkin olen Helsingistä.

Äänestä

Olen Kouvolasta. Haluaisin keskullea ensin. En ole Friikki, vaan toki haluan tavata Sinut! Jos tämä on "feikki", nostan syytteen! Mulle voi lähettää sähköpostia osoitteeseen [email protected]

Äänestä

skypessä leo suuronen6

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ramona8888 kirjoitti:

olen helsingissä ja yksin


soita jos asiallinen olet !!!!!

040 595 1880

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu