Olen todella pettynyt että en pääse

syyttämään suomalaisia rasisteja ja fasisteja, Laukaan pitseria murhista. Pettymykseni on todella suuri, kuten varmaan myös Ewa Biaudella ja Päivi Lipposella.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

KUKA ESTÄÄ?
Ei muuta kuin kylmän viileesti syyttämään suomaisten ainakin jotain kautta aiheuttaneen tuonkin teon ja olevan siitä vastuussa.

Äänestä
  • Niin ja persuja myös.

    Äänestä

  • Muija munasi todella pahasti...hehehehe

    Äänestä

Pewkele, nyt minä waivostun! Koneinsinööweistä tullut wasisteja!

Äänestä

Oli jopa ehdolla maamme ykkösnaiseksi. Mutta ihmiset ei ymmärtäny äänestää seisaalleen kuollutta miestään pressaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äärivasemmistolainen kirjoitti:

syyttämään suomalaisia rasisteja ja fasisteja, Laukaan pitseria murhista. Pettymykseni on todella suuri, kuten varmaan myös Ewa Biaudella ja Päivi Lipposella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu