Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kullia tarttis saada

Apua. Olen lähdössä amsterdamiin mutta en tiedä sieltä mitään paikkoja. Punaisista lampuista joskus kuullut. Nyt kulli seisoo niin tanakasti että on pakko saada kullia itsekin sisään peppuuni. Eli osaako kukaan neuvoa miten löydän paikkaan jossa saan kullia paljon ja voin myös panna naisia/miehiä. Orgioita etsiskelen. Suomi orgiat kiinnostaa myös mutta missä niitä pidetään. Vastauksia kiitos.
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katso opaslehdestä!

Voi jee, voiko joku olla tosiaan noin uusavuton!
Kuin metsuri, joka menee metsään ja kysyy, missä olisi puita.

Äänestä
  • No joo pakko myöntää et netin maailma on hieman uutta. Koko paska täysin utopiaa mutta jos kerrot mist opaslehden saan. Ja kiitos tumpelolta.

    Äänestä

  • UPDATE_11198869 kirjoitti:

    No joo pakko myöntää et netin maailma on hieman uutta. Koko paska täysin utopiaa mutta jos kerrot mist opaslehden saan. Ja kiitos tumpelolta.

    Voi hyvä luoja miten helppoa! Pappa kirjoittaa nyt googleen hakusanaksi "gay clubs in amsterdam", niin johan on ihme jollet löydä "asiantuntevaa" seuraa k.o. kaupungista.

    Niistä vielä löytää aukioloajat ja osoitteet. Ei voi enää helpompaa olla, eihän?

    Toista se oli silloin ennenvanhaan, kun joutui p*rnolehtiin laittaan hakuilmoituksia tai seuraileen senssipalstaa....

    Äänestä

siellä on klubeja joissa on aika raju meininki mutta miehet ei pääse niihin usein yksin. Joten jos fykyä on sopivasti niin hae prostituoitu mukaan ja maksa hänet itsellesi "puolisoksi" ja sen jälkeen bi-iltaan. eiköhän se noin onnistu

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kullervo1963 kirjoitti:

Apua. Olen lähdössä amsterdamiin mutta en tiedä sieltä mitään paikkoja. Punaisista lampuista joskus kuullut. Nyt kulli seisoo niin tanakasti että on pakko saada kullia itsekin sisään peppuuni. Eli osaako kukaan neuvoa miten löydän paikkaan jossa saan kullia paljon ja voin myös panna naisia/miehiä. Orgioita etsiskelen. Suomi orgiat kiinnostaa myös mutta missä niitä pidetään. Vastauksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu