Apua. Olen lähdössä amsterdamiin mutta en tiedä sieltä mitään paikkoja. Punaisista lampuista joskus kuullut. Nyt kulli seisoo niin tanakasti että on pakko saada kullia itsekin sisään peppuuni. Eli osaako kukaan neuvoa miten löydän paikkaan jossa saan kullia paljon ja voin myös panna naisia/miehiä. Orgioita etsiskelen. Suomi orgiat kiinnostaa myös mutta missä niitä pidetään. Vastauksia kiitos.
kullia tarttis saada
kullervo1963
463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Katso opaslehdestä!
Voi jee, voiko joku olla tosiaan noin uusavuton!
Kuin metsuri, joka menee metsään ja kysyy, missä olisi puita.
No joo pakko myöntää et netin maailma on hieman uutta. Koko paska täysin utopiaa mutta jos kerrot mist opaslehden saan. Ja kiitos tumpelolta.
Voi hyvä luoja miten helppoa! Pappa kirjoittaa nyt googleen hakusanaksi "gay clubs in amsterdam", niin johan on ihme jollet löydä "asiantuntevaa" seuraa k.o. kaupungista.
Niistä vielä löytää aukioloajat ja osoitteet. Ei voi enää helpompaa olla, eihän?
Toista se oli silloin ennenvanhaan, kun joutui p*rnolehtiin laittaan hakuilmoituksia tai seuraileen senssipalstaa....
siellä on klubeja joissa on aika raju meininki mutta miehet ei pääse niihin usein yksin. Joten jos fykyä on sopivasti niin hae prostituoitu mukaan ja maksa hänet itsellesi "puolisoksi" ja sen jälkeen bi-iltaan. eiköhän se noin onnistu