Pedofiilidemu paljastui saksassa

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suomessahan oli Jammu Siltavuori (sd.). Nyt kuulemma jo siviilissä. Terska vaan, Halonen.

Äänestä

Ja kuten huomasimme, ei demaria tuomittu taaskaan, kuin antamaan kolikkonsa taskunpohjalta pölyyntymästä.
SIIS EI MITÄÄN MERKINTÄÄ MIHINKÄÄN:
Samaa on peli Suomessakin SAK/demareiden kohdalla, on tuttu tuomaristo juuuu........vai uhkailtuko........

Äänestä

Demari ei kadu, ei myönnä syyllisyyttä tai virhettä. KOSKAAN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TolloDEMUT kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015030219288172_ul.shtml

Ja taas demari asialla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu